GARNIER Olejek do ciała BODY Beautiful Skin Oil

Zapewnia nawilżenie i wspiera naturalną barierę ochronną skóry

WyprzedanoProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie

Opis

Sucha, podrażniona skóra często nie regeneruje się sama. Produkty pielęgnacyjne z wysokiej jakości składnikami pomogą wesprzeć skórę w naturalnym procesie regeneracji.

GARNIER BODY Beautiful Skin Oil łączy w sobie bogate oleje, aby zapewnić skórze jak najlepsze nawilżenie i intensywną pielęgnację. Kilka zalet cennych olejków:

  • Olejek arganowy: działa nawilżająco i antyoksydacyjnie. Olejek wspomaga regenerację komórek i zapobiega powstawaniu zmarszczek.
  • Olejek makadamia: idealny dla skóry suchej, skłonnej do pękania. Olejek makadamia szybko się wchłania i zapewnia optymalne nawilżenie. Pozostawia również skórę przyjemnie miękką.
  • Olejek migdałowy: olejek działa uspokajająco i poprawia elastyczność skóry. Zapalenia i podrażnienia również można złagodzić za pomocą olejku migdałowego.
  • Olejek różany: może zmniejszyć zaczerwienienia i poprawić cerę. Działa również regenerująco, nawilżająco i poprawia elastyczność skóry. Olejek różany jest dobrze tolerowany przez każdy rodzaj skóry.

Cała konsystencja również szybko się wchłania i nie pozostawia dokuczliwego, lepkiego uczucia na powierzchni skóry. Zachowuje się jednak przyjemny, delikatny zapach i zapewnia długotrwałe i zrelaksowane uczucie. Wszystko to, dla Twojego dobrego samopoczucia.

Rezultat: wszechstronnie zadbana, chroniona i wzmocniona cera.

Marki: GARNIER
Rodzaje produktów: Olejek do ciała
Dla kogo?: Mężczyźni
Rodzaj skóry: Skóra sucha
Efekt: nawilżający, regenerujący, pielęgnacyjny
Właściwości: Nietestowane na zwierzętach
Certyfikaty: Leaping Bunny
Konsystencja: Olej
Obszar zastosowania: Ciało
Uwaga dotycząca składników

ocen klientów po polski dla GARNIER Olejek do ciała BODY Beautiful Skin Oil

Podobne produkty:

    Klienci, którzy nabyli "Olejek do ciała BODY Beautiful Skin Oil", zakupili także: