GHD Max - zestaw upominkowy

Dla efektownego wakacyjnego wyglądu

WyprzedanoProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie

Opis

Max - zestaw upominkowy od ghd codziennie zadba o fantastyczną stylizację i dobry nastrój.

Ciesz się zestawem upominkowym od ghd, który przyspiesza bicie serca dzięki Professional Max Styler, szczotce Paddle Brush i etui chroniącym przed wysoką temperaturą.*

Max Styler ma wyjątkowo szerokie płytki, dzięki czemu idealnie nadaje się do szybkiej i nieskomplikowanej stylizacji długich, grubych lub kręconych włosów. Opatentowany system ogrzewania zapewnia stałą temperaturę stylizacji 185°C na obu płytkach do stylizacji. Dla gładkich i elastycznych rezultatów od nasady aż po czubki bez ekstremalnego ciepła. Nawet przy bardzo wymagających włosach. Wyjątkowo szerokie płytki zapewniają nie tylko większą oszczędność czasu stylizacji, ale także gładkie i lśniące rezultaty bez puszenia się. Smukła konstrukcja ma zaokrąglone krawędzie, dzięki czemu możesz w mgnieniu oka wyczarować zabawne fale lub gładki, elegancki wygląd. Lokówka delikatnie przesuwa się po włosach, unikając nieprzyjemnego szarpania, które może prowadzić do łamania się włosów. Ze zintegrowanym trybem uśpienia, który automatycznie wyłącza urządzenie po 30 minutach nieużywania. Nasadka ochronna zapewnia bezpieczne przechowywanie. Z uniwersalnym napięciem i przewodem o długości 2,7m. 2 lata gwarancji producenta.

Dołączona do zestawu Paddle Brush świetnie wyczesuje średnie i długie włosy.

Etui termoizolacyjne ze zintegrowaną matą termoochronną ułatwia bezpieczne przechowywanie i odkładanie lokówki podczas stylizacji.

*Obudowa chroniąca przed wysoką temperaturą powinna być używana tylko z produktami ghd.

Marki: GHD
Rodzaje produktów: Zestawy, Prostownica do włosów, Zestaw prezentowy
Rodzaj włosów: Wszystkie rodzaje włosów, Włosy grube/gęste, Włosy dłuższe
Obszar zastosowania: Włosy
Uwaga dotycząca składników
Akcesoria

ocen klientów po polski dla GHD Max - zestaw upominkowy

Podobne produkty:

    Klienci, którzy nabyli "Max - zestaw upominkowy", zakupili także: