GHD Pink Platinum+ Styler

Kontroluj swoje włosy i swoje zdrowie

WyprzedanoProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie

Opis

Pink Platinum+® Styler marki ghd to prostownica, która zapewnia szybką i delikatną stylizację. Dzięki innowacyjnej technologii Ultra-Zone prostownica automatycznie rozpoznaje grubość włosów i szybkość stylizacji. Czujniki Infinity monitorują optymalną temperaturę stylizacji 185°C na całej płytce stylizacyjnej 250 razy na sekundę. Dzięki krótkiemu czasowi nagrzewania urządzenie jest gotowa do pracy już po 20 sekundach.
Dzięki poręcznej obudowie możesz w mgnieniu oka stworzyć szeroką gamę stylizacji - loki, fale lub perfekcyjnie gładkie włosy. Precyzyjne płytki nie uszkadzają pasm, dzięki czemu ograniczają ich łamliwość.
Tryb uśpienia włącza się po 30 minutach nieużywania urządzenia a odporne na wysoką temperaturę nakładki ochronne na płytki pozwalają bezpiecznie przechowywać prostownicę natychmiast po użyciu.

Odkryj Platinum+®Styler w limitowanej edycji Pink Collection, która ma zachęcić kobiety na całym świecie do regularnego sprawdzania piersi. Limitowana edycja Orchid Pink z metalicznymi akcentami jest dostarczana z odporną na wysokie temperatury torbą zapinaną na zamek. Take Control Now i wypowiedz wojnę rakowi piersi.

Marki: GHD
Rodzaje produktów: Prostownica do włosów
Efekt: wygładzający
Rodzaj włosów: Wszystkie rodzaje włosów
Efekt stylizacji: Gładkość
Obszar zastosowania: Włosy
Uwaga dotycząca składników
Akcesoria

ocen klientów po polski dla GHD Pink Platinum+ Styler

Podobne produkty:

    Klienci, którzy nabyli "Pink Platinum+ Styler", zakupili także: