Kerasilk- Wyjątkowa pielęgnacja włosów dla wyjątkowo pięknych włosów

Indywidualna pielęgnacja dla włosów w absolutnie topowej formie

Kerasilk od dziesięcioleci jest synonimem jedwabiu i wyjątkowej pielęgnacji, zarówno w salonach fryzjerskich na całym świecie, jak i w prywatnych łazienkach. Wyjątkowe formuły wzbogacone o jedwab uczyniły Kerasilk jedną z najbardziej luksusowych marek kosmetyków do włosów.

Ale tak jak świat nieustannie się zmienia, tak i marka na bieżąco dostosowuje się do upływającego czasu. W kwestii bycia bardziej wrażliwym na środowisko, Kerasilk postawił sobie za zadanie opracowanie jeszcze bardziej skutecznych i zrównoważonych rozwiązań. Efektem jest ekskluzywny Kerasilk Biomimetic Silk, biotechnologicznie wyprodukowany, wegańska alternatywa dla hydrolizowanego jedwabiu, oparty na specjalnej kombinacji wszechstronnych aminokwasów.

Podobnie jak właściwości odżywcze tradycyjnego jedwabiu, nowe formuły z jedwabiem biomimetycznym przynoszą pozytywne korzyści w postaci pielęgnacji włosów od wewnątrz i na poziomie otoczki. Włosy są nie tylko optycznie zdrowsze, ale i w rzeczywistości takie się stają. Dodatkowa siła, sprężystość i elastyczność, którą zapewnia linia produktów Kerasilk, sprawia, że włosy są pełne życia, miękkie i błyszczące

Szukaj według kategorii

      Kerasilk: 33 artkułów

      Filtry

      Wszystkie ceny zawierają VAT