ghd

Idealne połączenie innowacji i luksusu

Brytyjska firma ghd angażuje się w opracowywanie innowacyjnych produktów, które doskonale spełniają potrzeby i pragnienia stylistów oraz klientów prywatnych. Tym samym ghd oferuje profesjonalną stylizację termiczną na najwyższym poziomie. Spraw by każdy dzień był "good hair day".

Szukaj według kategorii

Marken / ghd
Topseller
 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder

  ghd: 61 artkułów

  Filtry

  Wszystkie ceny zawierają VAT

  ghd oznacza „ good hair day”. Pod tym hasłem w 2001 roku powstała brytyjska firma z siedzibą w Leeds. Pierwotnie celem było wykupienie praw do prostownicy do włosów. W kolejnych latach marka bardzo się rozwinęła. W międzyczasie ghd nie tylko znacząco wpłynęło na stylizację włosów, ale jest również liderem na rynku prostownic.
  Oprócz prostownicy do włosów, szeroka oferta obejmuje teraz również klasyczne szczotki i specjalne Hot Brushes. Do szczególnej pielęgnacji loków i fal przygotowano indywidualne lokówki, które wyczarują objętość każdych włosów.
  Marka ma w swojej ofercie również wiele produktów termoodpornych, które chronią włosy podczas stylizacji oraz sprawiają, że włosy nabierają objętość oraz odzyskują swój blask.

  Znajdź odpowiednie produkty do stylizacji w sklepie internetowym labelhair.