Długie włosy...wypróbuj przedłużanie!

Długie włosy...wypróbuj przedłużanie!

Plusy i minusy przedłużanych włosów

Z łatwością możesz spełnić marzenie o pięknych, zadbanych włosach dzięki produktom profesjonalnych marek, których w naszym sklepie znajdziesz naprawdę sporo.

Co jednak, jeśli długość Twoich włosów pozostawia wiele do życzenia, a Ty chociaż przez jakiś czas chciałabyś poczuć, jak to jest mieć długie włosy?

Wypróbuj przedłużanie włosów! Na co zwrócić uwagę? Jakie są metody? Jakie są zalety i wady takiego rozwiązania?

ZALETY

1. Długie włosy w mgnieniu oka

Powodów, dla których włosy rosną powoli, albo wręcz wcale jest naprawdę sporo. Może by to uwarunkowane genetycznie, może Twoje włosy są przeciążone zabiegami koloryzacji czy stylizacji, może skóra głowy boryka się podrażnieniami, przez co kosmyki są słabe i wypadają.

Przedłużanie włosów pozwoli Ci cieszyć się długimi włosami w zaledwie kilka godzin. Nieważne jakie są Twoje wyjściowe włosy - dzięki różnym rodzajom pasm, możesz dobrać takie, które praktycznie zleją się z Twoimi naturalnymi kosmykami.

Świetnie sprawdzą się także podczas zapuszczania włosów. Profesjonalnie założone i pielęgnowanie nie zapobiegają wzrostowi własnych włosów ani nie prowadzą do ich łamania.

2. Przetestuj różne fryzury i uczesania

Oczywiście: krótkie włosy także można wspaniale ułożyć, nadać im pożądaną formę i podkreślić nimi osobowość. Jednak w przypadku długich włosów zawsze masz więcej opcji: loki, fale, upięcia, warkocze, kucyki itd.

3. Przedłużanie włosami naturalnymi

Aby czuć się całkowicie komfortowo ze swoimi nowymi włosami, łączenia między pasemkami a Twoimi kosmykami nie mogą być widoczne dla osób postronnych. Najlepiej powierz swoją fryzurę w ręce profesjonalistów i skorzystaj z wyłącznie naturalnych włosów. Je możesz układać i stylizować tak samo jak włosy naturalne. Poza tym ich struktura także jest o wiele lepsze od sztucznych.

WADY

Zalety już znasz, teraz warto przedstawić wady.

Przede wszystkim koszty. Chodzi tutaj zarówno o pieniądze, jak i o zainwestowany w pielęgnację włosów czas.

Naturalne rezultaty uzyskasz wyłącznie wtedy, kiedy zdecydujesz się na włosy naturalne. Są one same w sobie dosyć drogie. W zależności od długości pasm i ich ilości wylicza się cenę zabiegu. Wybierając jednak włosy polecane przez profesjonalistów, możesz być pewna, że kupujesz też wysoką jakość, wytrzymałość i to, że z powodzeniem będziesz mogła długo je nosić.

Innym czynnikiem, o którym należy pamiętać, jest to, że przedłużanie włosów wymaga staranniejszej, a przede wszystkim specjalistycznej pielęgnacji, a także specjalnych produktów do włosów przedłużanych. Nie należy również używać zwykłych grzebieni i szczotek, ale specjalnych szczotek. Pamiętaj także o specjalnych technikach mycia włosów.

W JAKI SPOSÓB MOŻNA PRZEDŁUŻYĆ WŁOSY

Możesz wybrać przedłużenia bondingiem, taśmą lub klipsami. Kilpsy świetnie się sprawdzą jako dodatki do fryzur na jakąś okazję. Przy kokach i upięciach. Nie są polecane do noszenia na co dzień.

Bonding ma połączenia keratynowe, które są mocowane za pomocą szczypiec. Pod względem trwałości ten rodzaj metody jest tą, która trzyma się najdłużej (do pół roku). Jest jednak również najdroższym sposobem. Wygląda jednak bardzo naturalnie.

Przedłużanie włosów metodą taśmową. Świetnie leżą na głowie. Są praktycznie niewidoczne dla osób postronnych. Mocowane za pomocą specjalnej taśmy.

NA CO WARTO ZWRÓCIĆ UWAGĘ PRZED I PO ZABIEGU

  • Twoim pierwszym wyborem powinny być zawsze włosy ludzkie. Często są to włosy indyjskie, ponieważ ich struktura jest bardzo podobna do struktury włosów europejskich. Dlatego pamiętaj, aby zwrócić uwagę na notatkę „Indian Remy hair”.
  • Zaleca się nie stosować przedłużeń włosów, jeśli włosy nie sięgają kości potylicznej lub jeśli występuje wzmożone wypadanie włosów!
  • Należy pamiętać, że profesjonalne i satysfakcjonujące wyniki można osiągnąć tylko wtedy, gdy włosy przedłużają profesjonaliści!
  • Nie używaj odżywek, maseczek ani olejków przed przedłużaniem.
  • Zaleca się nie myć włosów przez 48 godzin po przedłużaniu.
  • Urządzenia do stylizacji nie mogą stykać się z punktami połączeń .
  • Używaj wyłącznie produktów i szczotek do włosów przedłużanych.
  • Nigdy nie myj włosów z głową w dół, aby uniknąć niepotrzebnego nacisku na punkty łączenia. Najlepiej robić to na stojąco pod prysznicem.

  • Bonding-Extensions

  • Tape-In Extensions