Pakiety prezentowe

Indywidualnie zestawiane pakiety. Dla szczególnie bliskich osób.

Skompletujemy eleganckie opakowanie prezentowe z produktami najwyższej jakości zgodnie z Twoimi indywidualnymi życzeniami. Tutaj znajdziesz wszystko, co dotyczy pielęgnacji włosów - od ich nasady aż po same końce. W asortymencie znajdziesz także wybrane produkty higieny osobistej.

Chętnie dostarczymy w wyznaczonym przez Ciebie terminie zestawy, które sam złożyłeś lub gotowe zestawy z naszego asortymentu. Czy to jako prezent świąteczny, czy na Wielkanoc, urodziny lub rocznice. Nasze starannie skomponowane niespodzianki to perfekcyjne prezenty.

Nasze opakowania prezentowe:
Możesz wybierać pośród różnych opakowań prezentowych. Od eleganckich pudełek z błyszczącym wykończeniem, opakowań z tektury falistej z okienkami po ciemne pudełka składane z magnetycznym zamknięciem, każdy znajdzie coś dla siebie. Nasze produkty są wyeksponowane w pudełku na ekologicznym SizzlePak, a tektura falista służy do zabezpieczenia i ochrony produktów.

Wysyłka:
Chętnie zajmiemy się wysyłką za Ciebie. W zależności od wielkości zamówienia dostarczamy z naszymi partnerami wysyłkowymi w określonym przez Ciebie terminie. Koszty są obliczane w zależności od wielkości zamówienia.

Jesteś przedsiębiorcą i szukasz odpowiedniego prezentu dla klientów, partnerów biznesowych i pracowników? Nie ma problemu - chętnie Ci pomożemy! Oferujemy Państwu indywidualne rozwiązania, dokładnie według Państwa życzeń i wymagań.

Zapraszamy do kontaktu pod adresem: office@labelhair.com