Opcje płatności

Przedpłata

Robisz przelew kwoty z zamówieniem na nasze konto. Po otrzymaniu przelewu wysyłamy twoje zamówienie.

Otrzymasz nattychmiast po złożeniu zamówienia potwierdzenie zamówienia na adres e-mail. W tym potwierdzeniu znajdziesz niezbędne dane bankowe. Pamiętaj, aby podać w tytule płatności numer zamówienia, ponieważ inaczej nie możemy przypisać płatności. Gdy tylko płatność pojawi się na naszym koncie, zamówienie zostanie zrealizowane. Z reguły przelew trwa 3 dni robocze.

Do transferu proszę użyć poniższego rachunku bankowego:

Dane konta Polska:
Właściciel:niceshops GmbH
IBAN:PL30 1750 0009 0000 0000 2691 5309
BIC:PPABPLPK
Numer konta:3017 5000 0900 0000 0026 9153 09
Instytut bankowy:Bank BGŻ BNP Paribas SA
Adres banku:ul. Grzybowska 78, 00-844 Warszawa

W tytule płatności podaj twój numer zamówienia.

Więcej informacji na temat przelewu bankowego:
Z transferem SEPA robisz przelew z normalnymi kosztami przelewów krajowych. Opłaty między nadawcą a odbiorcą - każda ze stron ponosi koszty związane z normalnym przelewem krajowym.

Przy zamówieniach z kraju, który nie jest częścią Unii Europejskiej, prawdopodobnie poniesiesz dodatkowe koszty związane z przelewem.

Karta kredytowa

U nas możesz wygodnie zapłacić za pomocą karty kredytowej. Akceptujemy VISA, Mastercard. Płacąc kartą kredytową, kwota rachunku jest natychmiast pobierana po złożeniu zamówienia. Następuje to również wtedy, gdy produkt jest tymczasowo niedostępny i może być wysłany dopiero w ciągu następnych kilku dni.

Informacje o karcie kredytowej nie są przez nas przechowywane. Przekazywane są tylko w formie zaszyfrowanej. Nasze połączenie jest szyfrowane za pomocą protokołu SSL. Poprzez ten wysoki poziom bezpieczeństwa, kupujesz u nas biezpiecznie. Więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj .

Co to jest 3D-Security Code?

3-D Secure to proces, który dodatkowo zabezpiecza podczas zakupów online i zapobiega nieautoryzowanemu użyciu karty kredytowej.

Nasz system działa z Verified by Visa i MasterCard SecureCode.

Gdy wprowadzisz twoje dane karty kredytowej, otworzy się okno, w którym pojawi się pytanie o kod zabezpieczający. Gdy go wprowadzisz, zostanie on zautoryzowany przez bank, w którym karta jest zarejestrowana. Pierwszy 3DS-Code znajdował się na piśmie, który otrzymała(a)ś razem z kartą z banku. Jeśli zgubiła(a)ś kod, skontaktuj się ze swoim bankiem. Możesz w każdej chwili zmienić twój pierwszy kod.

Jeśli się jeszcze nie zarejestrowała(e)ś, należy najpierw aktywować tą opcję. Można to zrobić w trakcie procesu zamawiania lub na stronach internetowych Visa i MasterCard.

Jeśli się zarejestrowała(e)ś, kod zabezpieczający jest używany dla wszystkich transakcji internetowych. Coraz więcej sklepów internetowych korzysta z tego procesu, w interesie bezpieczeństwa swoich klientów.

Czy dane karty kredytowej są przechowywane?

Możesz zapisać swoją kartę kredytową u nas w koncie klienta. UWAGA: To nie znaczy, że dane twojej karty kredytowej będą przez nas przechowywane. Są one przesyłane w zaszyfrowanej formie do dostawcy (provider) lub banku. Ten z kolei podaje nam numer weryfikacyjny, który jest powiązany z kontem. Tylko ten numer weryfikacyjny jest przez nas przechowywany. Oznacza to, że my nie posiadamy pełnych informacji o karcie kredytowej.

Karta kredytowa powiązana jest z podanym adresem. Oznacza to, że przy zamówniach na ten sam adres, karta kredytowa nie musi być ponownie zweryfikowana, ponieważ numer weryfikacyjny jest już zarejestrowany.

Jeśli chcesz wysłać paczkę na inny adres, musisz ponownie zweryfikować kartę kredytową. W przeciwnym wypadku przesyłki na inny adres nie są możliwe.

Klarna

Klarna to szwedzka firma oferująca usługi płatnicze i finansowe. Oprócz szerokiej gamy opcji płatności, Klarna oferuje beztroskie zakupy dzięki wysokim standardom bezpieczeństwa.

Więcej informacji na temat opcji płatności można znaleźć bezpośrednio na stronie głównej Klarna.

Twoje korzyści z Klarna

  • różne opcje płatności
  • wysokie standardy bezpieczeństwa
  • ochrona konsumenta
  • bez dodatkowych kosztów

Klarna oferuje przyjazną dla konsumenta, niezawodną metodę płatności, która zapewnia wygodę zakupów. Największą zaletą jest z pewnością elastyczność, którą oferuje Klarna z różnymi opcjami płatności.

Informacja o płatności

Gdy tylko Twoje zamówienie zostanie wysłane, otrzymasz od Klarna wszystkie informacje dotyczące płatności. Odbywa się to za pośrednictwem poczty elektronicznej. Można również pobrać aplikację Klarna, aby uzyskać przegląd swoich płatności.

Prosimy NIE przelewać zaległej kwoty na konto niceshops GmbH.

Nie mamy wglądu w to, jakie roszczenia Klarna ma wobec Ciebie, ponieważ informacje te podlegają ochronie danych. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zalecamy bezpośredni kontakt z obsługą klienta Klarna.

Uwaga: termin płatności rachunku Klarna jest niezależny od naszego 30-dniowego prawa do zwrotu.

Za pobraniem

Płatność za pobraniem

Przy płatności za pobraniem przekazujesz kwotę do zapłaty w gotówce dostawcy paczki po otrzymaniu zamówienia. Pamiętaj, aby mieć odpowiednią ilość pieniędzy w gotówce w dniu dostawy.

Płatność formą za pobraniem jest możliwa przy kwocie zamówienia od 0,00 zł do 2.000,00 zł.

Opłaty przy płatności za pobraniem:

Opłata przy płatności za pobraniem (dodatkowo do kwoty za paczkę) + 9,50 zł

Pobrana kwota zostanie następnie przekazana na nasze konto.

Blik

Blik to nowoczesna i praktyczna metoda płatności, która pozwala wygodnie i przede wszystkim bezpiecznie płacić za zakupy smartfonem. Dzięki aplikacji Blik zainstalowanej na telefonie możesz powiązać swoje konto bankowe i dokonywać płatności bezpośrednio.

Twoje korzyści z Blikiem

Z Blikiem możesz cieszyć się następującymi korzyściami:

  • Wysokie standardy bezpieczeństwa,
  • Łatwość obsługi
  • Wygodny sposób płatności online, ponieważ wprowadzanie danych bankowych zostało zastąpione kodem QR.

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Apple Pay

Apple Pay – to metoda płatności stworzona przez firmę Apple. Jako użytkownik produktu Apple możesz wprowadzić dane swojej karty kredytowej, debetowej lub innego źródła płatności w aplikacji Apple Wallet.

Zaletą płacenia za pośrednictwem Apple Pay jest to, że podczas transakcji nie jest przesyłany rzeczywisty numer karty, ale zaszyfrowany kod. Dlatego metoda ta oferuje bezpieczeństwo płatności.

Płacąc za pomocą Apple Pay, przelewasz kwotę natychmiast. Oznacza to, że Twoje zamówienie może zostać przez nas zrealizowane szybciej i wkrótce trafi w Twoje ręce.