System Professional LipidCode - piękno z nauki

Doświadcz transformacyjnej pielęgnacji włosów – dla odmłodzonych, zdrowych i zrewitalizowanych kosmyków

Odkąd marka została wprowadzona na rynek w 1974 roku, System Professional skupia się na wykorzystaniu nauki do znajdowania długotrwałych, głębokich rozwiązań, aby osiągnąć pożądany rezultat we włosach. W przekonaniu, że transformacyjna pielęgnacja włosów zaczyna się od wewnątrz, naukowcy wykorzystują moc lipidów. Z tego powstał opatentowany LipidCode™ , który głęboko regeneruje włosy i sprawia, że stają się zauważalnie zdrowsze i bardziej odporne.
System Professional LipidCode™ to pierwszy kodowany, modułowy system wysokowydajnej pielęgnacji włosów, który optymalnie dostosowuje się do indywidualnych potrzeb Twoich włosów dzięki opatentowanemu Kompleksowi LipidCode™. Wyselekcjonowane zapachy i luksusowe konsystencje zapewniają niezapomniane doznania pielęgnacyjne. Codziennie.

Szukaj według kategorii

System Professional LipidCode: 60 artkułów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Produkty System Professional są zoptymalizowane, aby znaleźć odpowiednią pielęgnację dla Ciebie i Twoich włosów. Pozwalają cieszyć się uczuciem kojącej, salonowej pielęgnacji każdego dnia.

Odkryj swój indywidualny system pielęgnacji

System Professional LipidCode odkrył sekret idealnych włosów. Każdy odcisk palca jest tak indywidualny, jak każdy człowiek, podobnie jak jego włosy z własnym profilem energetycznym. Tutaj masz możliwość przeprowadzenia diagnozy włosów, aby znaleźć idealną pielęgnację dostosowaną do Twoich potrzeb. Dla odmienionych, odrodzonych włosów!

Historia

W 1974 roku naukowcy opracowali System Professional, pierwszy kodowany, modułowy system wysokowydajnej opieki. Opierając się na roli i pracy własnych lipidów we włosach, stworzyli kosmetyki, które idealnie dopasowują się do indywidualnych potrzeb włosów. Opracowano wiele różnych produktów, które można indywidualnie łączyć w 174 milionach konfiguracji. Dzięki tej wysoce konfigurowalnej ofercie pielęgnacyjnej znajdziesz optymalne rozwiązanie dla swoich potrzeb.

Lipidy

Lipidy to substancje tłuszczowe zawarte we włosach. Trzymają razem od wewnątrz cegiełki keratyny. Włosy każdego dnia tracą lipidy, przez co stają się osłabione i podatne na uszkodzenia/.
Produkty System Professional wykorzystują opatentowaną technologię LipidCode™, która chroni te naturalne lipidy we włosach i zapewnia im optymalną pielęgnację.

Wartość dodana dla Twoich włosów

Stosując odpowiednie produkty System Professional LipidCode™, możesz chronić własną warstwę keratynową włosów. Ponadto produkty pielęgnacyjne regenerują włosy od wewnątrz i uodparniają je na łamliwość. Dodatkowo wysokiej jakości formuła nadaje włosom jędrność i połysk. Nowa siła i długotrwałe rezultaty.

Znajdź idealną pielęgnację dla swoich włosów w labelhair.