Specifique Kérastase

Indywidualna pielęgnacja przeciw problemom skóry głowy

Spécifique Kérastase jest specjalnie dostosowana do indywidualnych potrzeb wrażliwej, podrażnionej skóry głowy. Bo zdrowa skóra głowy to podstawa pięknych, zdrowo wyglądających włosów.

Specifique: 12 artkułów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Problemy skóry głowy mogą mieć wiele przyczyn, z którymi radzi sobie Kérastase dzięki serii pielęgnacyjnej Spécifique. Łagodzi wrażliwą skórę głowy, a także pomaga w walce z różnymi możliwymi trudnościami.

Specifique na wypadanie włosów
Kiedy włosy stają się cieńsze lub mniej pełne, może to prowadzić do utraty włosów. Może to być spowodowane między innymi osłabieniem cebulki włosa, gdy warstwa kolagenu twardnieje. Cebulka włosa jest w ten sposób duszona i szybciej wypada.
W tym przypadku szczególnie pomaga Spécifique Prévention. Produkty oczyszczają i stymulują skórę głowy, a także wzmacniają cebulki włosów. Mogą spowolnić, a nawet zatrzymać wypadanie włosów.

Specifique dla przetłuszczonej nasady
Produkty Spécifique Divalent są szczególnie odpowiednie do włosów przetłuszczających się u nasady i suchych, łamliwych długości. Skóra głowy jest regulowana, a włókno włosa wzmacniane. Ponadto Spécifique Divalent zapobiega szybkiemu przetłuszczaniu się.Skóra głowy jest delikatnie oczyszczana bez niepotrzebnego uszkadzania gruczołów łojowych.

Specifique dla łupieżu
W przypadku łupieżu suchego lub tłustego szczególnie produkty Anti-Pelliculaire zapewniają wsparcie, nie tylko intensywnie oczyszczając, ale także łagodząc i zapobiegając powstawaniu nowego łupieżu. Włosy stają się również bardziej odporne.

Specifique dla zdrowej skóry głowy
Produkty Dermo Calm Kérastase są specjalnie zoptymalizowane pod kątem podrażnionej, swędzącej lub suchej skóry głowy. Oczyszczają włosy i skórę głowy oraz nawilżają. Wrażliwa skóra głowy jest ukojona, ale także wzmocniona oraz chłodna i świeża.


Składniki aktywne Spécifique Kérastase

Składniki Spécifique Kérastase mają działanie antybakteryjne, łagodzące i regenerujące w zależności od potrzeb. Należą do nich następujące wysokiej jakości składniki:

 • Aminexil: stymuluje cebulki włosów, a tym samym porost włosów
 • Witamina PP: stymuluje mikrokrążenie skóry głowy
 • Arginina: działa stymulująco na substancję włosa
 • Gluko-lipidy: opatentowane połączenie glukozy i lipidów rewitalizuje i odżywia
 • AOX: chroni przed nadmierną produkcją sebum
 • Ramnoza: stymuluje skórę głowy
 • Kwas salicylowy: działa jak peeling skóry głowy
 • Pirytion cynku: czyści i działa antybakteryjnie

Linia Spécifique to produkty, które doskonale działają na niezrównoważoną skórę głowy i są łatwe w użyciu podczas codziennej pielęgnacji. Obejmują one zarówno kąpiele włosów, jak i intensywne kuracje w ampułkach. Aby uzyskać najlepszy efekt, różne produkty można wybierać i łączyć według potrzeb. Duży wybór szamponów służy jako przewodnik po efektach:

 • Bain Prévention działa równoważąco na skórę głowy. Oczyszcza włosy i skórę głowy, a także działa stymulująco, zapobiegając wypadaniu włosów.
 • Bain Divalent jest szczególnie odpowiedni do włosów z przetłuszczającymi się cebulkami i suchymi końcówkami. Zatrzymuje nadmierną produkcję sebum, zapewniając przyjemne uczucie świeżości.
 • Bain Anti-Pelliculaire usuwa suchy i tłusty łupież oraz ogranicza jego powstawanie. Włosy wydają się bardziej witalne i miękkie.
 • Bain Vital Dermo-Calm jest przeznaczony specjalnie do włosów normalnych i lekko przetłuszczających się. Działa równoważąco i antybakteryjnie na skórę głowy oraz daje uczucie chłodu.
 • Bain Riche Dermo-Calm przeznaczony jest do wrażliwej skóry głowy i suchych włosów. Nie tylko oczyszcza wrażliwą skórę głowy, ale także działa kojąco i rewitalizująco.

W labelhair znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby skóra głowa i włosy dobrze się czuły.