L'Oréal Paris COLOVISTA Effect Bleach Kit Ombré

Naturalnie lub zauważalnie - Ty decydujesz

WyprzedanoProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie

Opis

Włosy wyglądające jakby pocałowane przez słońce? Dzięki COLOVISTA Effect Bleach Kit Ombré możesz w mgnieniu oka osiągnąć modny efekt ombré w zaciszu własnego domu.

Specjalistyczny pędzelek sprawia, że aplikacja jest dziecinnie prosta. Możesz łatwo uzyskać płynne przejścia od ciemnych do jasnych refleksów we włosach. Pojedyncze pasma i / lub końcówki włosów możesz rozjaśnić nawet o 4 odcienie. Dzięki krótszemu czasowi koloryzacji, pasemka włosów wyglądają na naturalnie rozjaśnione przez słońce. Im dłużej pozwolisz kremowi działać, tym bardziej kontrastowy będzie rezultat.

Zestaw Effect Bleach Kit Ombré jest odpowiedni do wszystkich kolorów i rodzajów włosów. Formula przeciwdziałająca łamaniu się włosów, ochroni i wzmocni Twoją fryzurę.

Stosowanie: Na 48 godzin przed zastosowaniem preparatu zalecamy wykonanie testu alergicznego. Należy pamiętać, że produkt nakłada się na suche, niemyte włosy. Przed rozpoczęciem upewnij się, że używasz dołączonych do zestawu rękawiczek i zabezpieczyłeś ubranie.

 1. Wsyp proszek do kremu utleniającego i dodaj środek rozjaśniający. Energicznie wstrząśnij miksturą.
 2. Podziel włosy na 3-4 części: górna, dolna i boki. Farbowanie rozpocznij w samodzielnie wybranym miejscu między uchem, a podbródkiem. Nałóż preparat na dolnej warstwie, potem nałóż farbę na boki, a na samym końcu na wierzchnią część włosów. Postaraj się nałożyć farbę w kształcie literu U: przejście kolorów będzie mniej widoczne, a tym samym bardziej naturalne, niż w wypadku nałożenia farby w linii prostej.
 3. Czas trzymania farby wynosi od 25 do maksymalnie 45 minut. Im dłużej krem działa, tym jaśniejszy i mocniejszy efekt rozjaśnienia.
 4. Dokładnie spłucz włosy i ułóż jak zawsze. Możesz podziwiać Twój letni, muśnięty słońcem look!
Marki: L'Oréal Paris
Rodzaje produktów: Farby do włosów, Rozjaśnianie
Rodzaj włosów: Wszystkie rodzaje włosów
Kolor: Blond, Brązowy
Rodzaj koloryzacji: Koloryzacja permanentna
Właściwości farby do włosów: Utlenianie
Ważne uwagi dotyczące farb/koloryzacji włosów

ocen klientów po polski dla L'Oréal Paris COLOVISTA Effect Bleach Kit Ombré

Podobne produkty:

 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder

Klienci, którzy nabyli "COLOVISTA Effect Bleach Kit Ombré", zakupili także:

 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder
 • placeholder