milk_shake

Siła natury dla naturalnie pięknych włosów

Produkty milk_shake czerpią z siły z natury, oferując profesjonalne, indywidualne rozwiązania dla każdej potrzeby Twoich włosów. Naturalne składniki aktywne, takie jak wysokiej jakości proteiny mleczne i jogurtowe, ekstrakty owocowe oraz opatentowany składnik Integrity 41® wspierają naturalne piękno włosów.

Szukaj według kategorii

milk_shake: 122 artkułów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Firma milk_shake została założona na przełomie tysiącleci przez Włocha Ivano Panzeri. Nazwa nawiązuje do głównych składników, białek mleka i jogurtu oraz ekstraktów owocowych, które przypominają koktajl mleczny.
Ze względu na kompletną zawartość aminokwasów, białko mleka jest jednym z najbardziej odżywczych białek, które przyczyni się do budowy i wytrzymałości włosów. W połączeniu z cennymi ekstraktami z owoców i innymi cennymi naturalnymi składnikami aktywnymi zapewnia włosom więcej blasku, sprężystości i objętości. Ponadto włosy można lepiej ułożyć i wystylizować.

Asortyment produktów rozciąga się od mycia i pielęgnacji, przez stylizację, po półtrwałą i trwałą koloryzację. Naturalna moc zachwyca wszystkie zmysły, bo przyjemne zapachy i konsystencje zapewniają radosne, niepowtarzalne doznania pielęgnacyjne.

Jako marka milk_shake chce nie tylko być dobra i delikatna dla włosów, ale także w przyjazny sposób wspierać ludzi i środowisko oraz celebrować różnorodność. Każdego roku wprowadzane są produkty w limitowanych edycjach, z których część dochodów trafia do organizacji charytatywnych.

W labelhair znajdziesz naturalną siłę i pielęgnację włosów.