RefectoCil - Do łatwego i bezpiecznego farbowania rzęs

Światowy lider w farbowaniu brwi i rzęs

RefectoCil jest synonimem wysokiej, austriackiej jakości od 1930 roku, jeśli chodzi o perfekcyjne farbowanie rzęs i brwi. Szeroka gama wegańskich kolorów zachęca do eksperymentowania z kolorem. Efekt aż do 6 tygodni.

RefectoCil: 17 artkułów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Brwi i rzęsy wydają się być wyłącznie krótkimi włoskami, ale tak naprawdę mają ogromny wpływ na wygląd naszej twarz. Możesz wzmocnić ich blask dzięki RefectoCil .

Miliony zadowolonych klientów na całym świecie ufają produktom RefectoCil do farbowania rzęs i brwi, które są produkowane zgodnie z wysokimi standardami w Austrii i Niemczech. Kosmetyki te są szczególnie popularne wśród stylistów.

Paleta kolorów brwi i rzęs jest zróżnicowana. Masz swobodę wyboru od naturalnego do intensywnego. Do jasnych włosów polecamy RefectoCil 3.1 - jasny brąz dla naturalnego podkreślenia.

Wszystkie odcienie są wegańskie i produkowane bez testów na zwierzętach. Kolory są odporne na rozmazywanie i wodoodporne. Już w kilka minut możesz podkreślisz i zafarbujesz swoje rzęsy i brwi na około 6 tygodni, dzięki czemu zaoszczędzisz mnóstwo czasu przy codziennej stylizacji.

Oczywiście otrzymasz także gadżety, aby chronić wrażliwą okolicę oczu podczas koloryzacji. Na przykład możesz zabezpieczyć skórę specjalnym papierem podczas koloryzacji, a kremem ochronnym i maską pod oczy pielęgnować wrażliwą skórę. Specjalny odplamiacz pomoże Ci usunąć niechciane plamy.

Wszystko, czego potrzebujesz do farbowania rzęs i brwi znajdziesz w labelhair.