Schwarzkopf Professional

Różnorodność i perfekcja dla każdego włosa

Schwarzkopf Professional to pasja i szacunek do każdego rodzaju włosów. Marka udowadnia to wieloma innowacyjnymi produktami. Czy chodzi o pielęgnację, stylizację czy koloryzację - Schwarzkopf Professional oferuje odpowiedni produkt i pielęgnuje włosy. Znajdź odpowiednią dla siebie pielęgnację i ciesz się włosami jak po wizycie u fryzjera.

Szukaj według kategorii

Schwarzkopf Professional: 160 artkułów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Schwarzkopf Professional jest jedną z trzech wiodących firm w dziedzinie kosmetyków do włosów i posiada jeden z największych i najbardziej zróżnicowanych asortymentów.

Schwarzkopf Professional: historia

W 1898 r. chemik i farmaceuta Hans Schwarzkopf otworzył w Berlinie „Sklep z farbami, lekami i perfumami”.
W 1903 wprowadził na rynek pierwszą innowację w postaci szamponu w proszku. „Szampon z czarną głową” szybko stał się popularny.
W 1927 roku na rynku europejskim pojawił się pierwszy szampon w płynie.
Był on stale rozwijany aż do 1949 roku, kiedy „Schauma Creme-Schaumpon” w tubie pojawił się na rynku niemieckim. „Schauma” do dziś jest uosobieniem szamponu w Niemczech.
W 1955 roku, dzięki serii stylizacji „Taft”, osiągnięto kolejny przełom w stylizacji włosów.
Podczas gdy dziedzina pielęgnacji włosów stale się rozwija, produkty do koloryzacji i pielęgnacji loków pojawiają się w ciągu najbliższych kilkudziesięciu lat.
W 1995 roku grupa Henkel z siedzibą w Düsseldorfie przejęła Schwarzkopf. Marka staje się jednym z wiodących dostawców w Europie w dziedzinie kosmetyków do włosów.
W 2004 roku ukazała się kolejna wszechstronna seria stylizacyjna got2b.

Oprócz nowych innowacji marka Schwarzkopf Professional angażuje się w produkty przyjazne dla środowiska i równouprawnienie.


Schwarzkopf Professional: różnorodne produkty

W międzyczasie ponad 600 indywidualnych produktów wysokiej jakości obejmuje profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji włosów oraz farby. Dzięki temu Schwarzkopf Professional oferuje odpowiedni produkt dla każdej potrzeby pielęgnacyjnej, niezależnie od rodzaju i długości włosów. Różnorodną i bogatą gamę produktów najlepiej podzielić na następujące obszary: pielęgnacja włosów, stylizacja włosów oraz koloryzacja, w tym rozjaśnianie.

Pielęgnacja włosów

Produkty do pielęgnacji włosów marki Schwarzkopf Professional nadają każdemu rodzajowi włosów zdrowy wygląd i gładkość. Aby sprostać indywidualnym potrzebom pielęgnacyjnym różnych rodzajów włosów, Schwarzkopf opracował różne linie produktów, które są stale poszerzane i ulepszane.

Stylizacja włosów

Wysokiej jakości produkty do stylizacji marki Schwarzkopf Professional pomogą Ci łatwo i na długo stworzyć ulubioną fryzurę. Nie zaniedbuje się niezbędnej ochrony włosów. Produkty o różnej konsystencji dodają włosom objętości lub blasku. W mgnieniu oka możesz dowolnie stylizować Twoje włosy. Kreatywność nie zna granic.

Farbowanie włosów

Schwarzkopf Professional jest liderem na rynku koloryzacji. Celem jest spełnienie wszystkich wymagań kolorystycznych dla wszystkich rodzajów włosów oraz osiągnięcie jak najlepszego koloru. Idealny blask koloru i optymalne pokrycie siwych włosów zapewniają efekt kolorystyczny jak u fryzjera.

Ciesz się włosami jak u fryzjera dzięki produktom Schwarzkopf Professional w labelhair.