SHAKE OVER - zagęszczanie włosów na nowym poziomie

Pełne włosy i natychmiastowy efekt dzięki bardzo delikatnym włóknom włosów

Jeśli marzysz, aby Twoje włosy były gęstsze, produkty SHAKE OVER będą tutaj świetnym rozwiązaniem!

Bardzo delikatne włókna włosów natychmiast nadają włosom pełniejszy, gęstszy i zdrowo wyglądający wygląd. Kondensują i dyskretnie ukrywają jasne plamy i szczeliny. Innowacyjna formuła ma również pozytywne właściwości pielęgnujące włosy poprzez stymulację regeneracji komórek i utrzymywanie cebulek włosów w dobrej kondycji. Decydujący jest tu zawarty w nim cynk, który wzmacnia skórę głowy i włosy.

Możesz wybierać spośród różnych niuansów, aby Twoja fryzura była bez skazy i dla osiągnięcia doskonałych rezultatów dostosowanych do Twoich potrzeb.

SHAKE OVER: artykuł

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

SHAKE OVER to coś więcej niż tylko optyczne zagęszczanie włosów. Dzięki farmaceutycznemu cynkowi, który zawiera produkt, włosy i skóra głowy są również pielęgnowane i trwale wzmacniane. Zapewnia to optymalne zaopatrzenie cebulek włosów i stymulację produkcji włosów. W ten sposób nie tylko ukryjesz przerzedzone włosy, ale także zapewnisz im wyjątkową pielęgnację wzmacniającą.

SHAKE OVER jest produkowany w Europie w sposób zrównoważony i przyjazny dla środowiska, nie zawiera mikrodrobin plastiku, pestycydów ani składników pochodzenia zwierzęcego.

SHAKE OVER idzie z duchem czasu i dostosowuje się do potrzeb konsumentów, aby zwracali uwagę na świat, nie chcąc iść na żadne kompromisy: SHAKE OVER otrzymał już oficjalne nagrody, takie jak „Vegan Flower” i „PETA Vegan Global Animal Test Policy” przyznano mu również znak jakości „ORYGINALNY dermatest doskonały”.

SHAKE OVER natychmiast pogrubia cienkie włosy i wypełnia przerzedzone włosy u nasady.

SHAKE OVER dyskretnie ukrywa luki związane ze stylizacją i maskuje klasyczne wypadanie włosów.

Przekonaj się już teraz i podkreśl swój pewny siebie wygląd! Niech SHAKE OVER stanie się częścią Twojej codziennej stylizacji, bo na SHAKE OVER możesz polegać!

Innowacyjny – nie bez powodu. Wszystkie zalety produktu

Skuteczne odżywcze zagęszczanie włosów

Wyprodukowano w Europie

10 naturalnych kolorów, bez odcieni czerwieni i zieleni, absolutnie światłotrwałe

Wyprodukowane w sposób zrównoważony, wegańskie i nietestowane na zwierzętach

Bez bawełny zawierającej pestycydy

Pełniejsze włosy - natychmiastowy efekt

Cynk wzmacnia włosy i skórę głowy