Blond Absolu Kérastase

Strahlend blondes Haar

Blond Absolu to indywidualna seria do pielęgnacji włosów dla nowej wizji blondu. Włókno włosa jest intensywnie regenerowane, a pigmenty ultrafioletowe eliminują niepożądane żółte odcienie. Każde włosy blond lub rozjaśniane, każdy odcień blondu, a także siwe włosy zyskują promienny kolor blond o niepowtarzalnym blasku.

Blond Absolu: 23 artkułów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Blond to coś więcej niż modny kolor. Każda blondynka jest indywidualnością i ma specjalne wymagania. Blond Absolu Kérastase to linia produktów do pielęgnacji włosów, która ma na celu dokładne zaspokojenie potrzeb włosów rozjaśnianych, blond i siwych.
Włosy blond lub rozjaśniane często mają niepożądany żółty odcień. Dzięki pierwszej pielęgnacji ultrafioletowej Kérastase zapobiega temu efektowi, nie zaniedbując bogatej pielęgnacji. Dzięki wartościowym składnikom produkty działają regenerująco i antyoksydacyjnie na włosy. Cechą szczególną jest interakcja trzech głównych składników aktywnych:

  • Wzbogacony kwas hialuronowy wzmacnia włókno włosa od wewnątrz i wspomaga regenerację skóry głowy. Pomaga również zapobiegać ewentualnemu wypadaniu włosów. Kwas hialuronowy jest częścią wszystkich produktów Blond Absolu.
  • Ekstrakt z szarotki alpejskiej pozyskiwany jest z dobrze znanej rośliny. Wzmacnia włosy i nadaje im moc antyoksydacyjną. Jednocześnie łagodzi włókno włosa, poprawiając wigor i odporność. Szarotka jest częścią wszystkich produktów Blond Absolu.
  • Ultrafioletowe neutralizatory natychmiast zapobiegają niepożądanym złotym i miedzianym refleksom. Blond lśni zdrowym blaskiem. Występuje w Bain Ultra-Violet i Masque Ultra-Violet.

Ten skuteczny potrójny kompleks sprawia, że włosy stają się sprężyste, lśniące i zdrowe, zapewniając długotrwałą siłę blondu.

Idealną kompozycję produktów Blond Absolu można dopasować do potrzeb włosów blond. Wybór zaczyna się od odpowiedniego szamponu, następnie przechodzi przez pielęgnację aż po końcowe serum termoochronne.
Dla trzech etapów pielęgnacji dostępne są następujące produkty:

  1. Umyć szamponem - Bain Lumiere lub Bain Ultra Violet
  2. Pielęgnować odżywką lub maską - Cicaflash lub Masque Ultra-Violet
  3. Chronić pielęgnacją bez spłukiwania - Cicaplasme

Wszystkie wysokiej jakości produkty z linii Blond Absolu można łączyć według osobistych potrzeb. Dostępne są również w odpowiednich zestawach.
Znajdź wszystko dla swojego idealnego, promiennego koloru blond w labelhair.