BC Bonacure Clean Performance marki Schwarzkopf Professional

Czyste preparaty dla piękna Twoich włosów

Odkryj popularne serie pielęgnacyjne BC Bonacure, takie jak Moisture Kick, Color Freeze lub Repair Rescue w nowej odsłonie: Bonacure Clean Performance opiera się na czystych formułach, które są w 100% wegańskie, nie zawierają siarczanów, silikonów, parabenów, olejów mineralnych, mikroplastików oraz sztucznych barwników.

Mimo to wszystkie produkty mają bardzo dobre działanie: dzięki zaawansowanej mocy wegańskiej keratyny i technologii Cell Equalizer gama produktów pielęgnacyjnych w połączeniu ze składnikami pielęgnacyjnymi zapewnia zdrowe, piękne włosy. Podobnie jak w pielęgnacji skóry, produkty do pielęgnacji włosów również muszą odpowiadać każdemu rodzajowi włosów i jego potrzebom. W nowych formułach BC Bonacure znalazło się tylko to, co najlepsze dla pielęgnacji skóry.

Ale to nie wszystko! Dużą wagę przywiązywano również do ekologicznych opakowań, dlatego jest ono przyjazne dla środowiska i w całości nadające się do recyklingu, a składa się aż w 97% z plastiku pochodzącego z recyklingu.

Szukaj według kategorii

BC Bonacure: 46 artkułów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT