BlondMe marki Schwarzkopf Professional

Silna pielęgnacja dla perfekcyjnych rezultatów blond

BlondMe marki Schwarzkopf Professional przeznaczone do indywidualnej i skutecznej pielęgnacji każdych włosów blond. Dzięki szerokiej gamie produktów oraz systemowi 3D Bond Creation, produkt spełnia wysokie wymagania pielęgnacyjne i zapewnia perfekcyjny efekt blond.

Szukaj według kategorii

BlondMe: 14 artkułów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Włosy blond to indywidualność i pewność siebie. Blond to nie po prostu blond. Włosy blond wymagają zatem nie tylko indywidualnej, ale i skutecznej pielęgnacji. Powinno to być jednak również delikatne dla wrażliwej struktury włosów.
Seria BlondMe Schwarzkopf Professional spełnia wysokie wymagania blond włosów i specjalne życzenia dzięki szerokiej gamie produktów. Wszystkie produkty są wyposażone w 3D Bond Creation System, aby uzyskać idealny efekt blond.

Czym jest 3D Bond Creation System?

BlondMe oznacza silne produkty pielęgnacyjne z innowacyjną technologią mostów 3D, znaną również jako 3D Bond Creation System.
System działa potrójnie, co oznacza, że chroni, utrzymuje i odbudowuje połączenia włókien we włosach. Wzmocniona zostaje struktura włosów i poprawia ich zdrowie. To znacznie ogranicza łamliwość włosów. Dodatkowo wzmacniany jest blask koloru, co zapewnia długotrwały połysk.
Dzięki specjalnej pielęgnacji blond włosy na długo pozostają jędrne i pełne blasku. Technologia zawiera również specjalny kompleks białkowy, który optymalnie dopasowuje się do indywidualnych potrzeb pielęgnacyjnych.


BlondMe: pielęgnacja włosów dla każdego blondu

Seria pielęgnacyjna BlondMe specjalizuje się w delikatnej strukturze włosów blond. Szampony, odżywki, kuracje do włosów i produkty bez spłukiwania pomagają pielęgnować, odbudowywać i chronić każdy blond włos. W celu zaspokojenia różnych potrzeb seria pielęgnacyjna została podzielona na kolejne linie.

Cool Blondes

BlondMe Cool Blondes zostało specjalnie opracowane do intensywnej pielęgnacji i utrzymania chłodnych odcieni blondu. Produkty neutralizujące wykorzystują kolorowe pigmenty, aby delikatnie, ale skutecznie usunąć niechciane ciepłe odcienie i żółte tony. Jednocześnie regenerują strukturę włosa. Włosy mogą błyszczeć chłodnym blondem.

All Blondes Light & Rich

BlondMe All Blondes specjalizuje się w bogatej pielęgnacji wyblakłego koloru dla wszystkich odcieni blondu. Podczas gdy produkty Light są przeznaczone do włosów cienkich i normalnych, produkty Rich zostały opracowane z myślą o włosach normalnych i grubych.
All Blondes wykorzystują dobrze znany 3D Bond Creation System, który buduje strukturę włosów i wzmacnia je. Jednocześnie nadaje czysty blond i pełen blask.

Blonde Wonders

Z BlondMe Blonde Wonders nie zaniedbuje się ochrony podczas stylizacji. BlondMe Blonde Wonders Restoring Balm wspiera blond włosy podczas stylizacji prostownicą dzięki swojemu działaniu ochronnemu.
BlondMe Blonde Wonders Glaze Mist uszlachetnia blond włosy i zapewnia im ochronę oraz dodatkowy połysk.

All Blondes Detox

BlondMe All Blondes Detox to produkty pielęgnacyjne, które głęboko oczyszczają i detoksykują wszystkie odcienie blondu. Dodatkowo wspomagają rozwój struktury włosa. Dają odświeżony, zdrowy i jaśniejszy blond.

BlondMe Detox Vita-C Shot All Blondes oznacza szczególny efekt optycznego rozjaśnienia.

Wszystko, czego potrzebujesz, aby zadbać o blond włosy, aby uzyskać wspaniałe rezultaty kolorystyczne, znajdziesz w labelhair.